Spis mieszkańców SIEDLISK

 (Gromady Siedliska)

Sporządzony w latach 1946-1948  przez ówczesnego Sołtysa Karola Czogala

 

 

Zapisany wg ulic i numerów domów:          

 

 

Nazwisko Imię       rok urodzenia         miejsce urodzenia

 

 

ulica Gliwicka

 

1

- Szram Józef                         1881                           Bloszowiec

- Szram Maria                         1888               

- Szram Jan                             1925                           Siedliska

           

2

- Horoba Albertyna                1888                           Siedliska

- Horoba Józef                       1893

- Horoba Szarlota                   1903

 

3

- Depta Anna                         1895                           Siedliska

- Depta Florian                       1931                           Siedliska

- Depta Teresa                                    1936                           Siedliska

3

- Zimon Wiktor                      1921                           Niedobczyce

- Zimon Otylia                       1924                           Siedliska

- Zimon Norbert                     1947                           Siedliska

 

4

- Kowol Anna                        1897                           Proszowiec

- Kowol Wilem                      1899                           Siedliska

- Kowol Karol                                    1925                           Stara Wieś

- Kowol Jerzy                         1935                           Siedliska

4

- Michalski Paulina                 1891                           Siedliska

- Michalski Gilbert                 1934                           Siedliska

- Michalski Rita                      1935                           Siedliska

 

5

- Grzesik Jadwiga                  1901                           Siedliska

- Grzesik Karol                       1928                           Siedliska

5

- Grim Emil                            1882                           Siedliska

- Grim Klara                           1886                           Siedliska

 

 

6

- Wizner Wiktor                     1886                           Siedliska

- Wizner Maria                       1887                           Siedliska

- Wizner Franciszka               1915                           Siedliska

- Wizner Jadwiga                   1923                           Siedliska

- Wizner Paweł                       1928                           Siedliska

- Wizner Elżbieta                   1932                           Siedliska

- Wizner Ofelia                      1935                           Siedliska

 

7

- Krybus Elżbieta                   1879                           Siedliska

- Krybus Elżbieta                   1908                           Siedliska

 

8

- Panozyk Janina                    1867                           Siedliska

8

- Broska Edmund                   1921                           Turze

- Broska Elfryda                    1923                           Niewiadom

- Broska Krystyna                  1945                           Szczerbice

 

9

- Czogała Karol                      1869                           Siedliska

- Czogała Anna                      1870                           Siedliska

- Czogała Berta                      1896                           Siedliska

9

- Wit Paweł                            1889                           Pniów

- Wit Anna                             1905                           Siedliska

- Wit Karol                             1938                           Kuźnia Raciborska

- Wit Norbert                         1939                           Kuźnia Raciborska

- Wit Rudolf                          1942                           Kuźnia Raciborska

 

11

- Kostka Jan                           1901                           Siedliska

- Kostka Otylia                      1905                           Siedliska

- Kostka Gertruda                  1927                           Siedliska

- Kostka Rudolf                     1931                           Siedliska

- Kostka Ryszard                   1932                           Siedliska

- Kostka Maria                       1936                           Siedliska

- Kostka Elfryda                    1942                           Siedliska

 

11a

- Czogała Emilia                     1910                           Nędza

- Czogała Józef                      1928                           Siedliska

- Czogała Wilibald                 1937                           Siedliska

- Czogała Genowefa              1943                           Siedliska

11a

- Tkocz Emilia                        1877                           Siedliska

11a

- Paprotne Maria                    1872                           Zawada

- Ligacz Zofia                        1907

- Ligacz Marta                        1934                           Siedliska

- Ligacz Stefan                       1936                           Siedliska

- Ligacz Hubert                      1943                           Siedliska

 

                                                                                             

12a

- Goldman Grzegorz              1885                           Sławików

- Goldman Anna                    1883                           Siedliska

- Goldman Agnieszka                        1915                           Siedliska

- Goldman Józef                    1919                           Siedliska

- Goldman Joachim                1928                           Siedliska

- Goldman Edeltraud             1929                           Siedliska

12a

- Paikert Gertruda                  1911                           Siedliska

- Paikert Adela                       1930                           Siedliska

- Paikert Elfryda                    1931                           Siedliska

- Paikert Engelbert                 1932                           Siedliska

- Paikert Ernest                      1934                           Siedliska

- Paikert Erika                        1939                           Siedliska

 

13

- Czogała Wiktoria                 1875                           Siedliska

- Czogała Paulina                   1895                           Siedliska

- Czogała Klara                      1895                           Siedliska

13

- Botor Janina                         1889                           Turze

- Rostnowska Janina              1929                           Sosnowiec

 

13a

- Wacławik Ludwik               1874                           Siedliska

- Wacławik Magdalena          1880                           Siedliska

 

14

- Choroba Jan                         1864                           Siedliska

14

- Clewe Anna                         1895                           Budziska

 

14a

- Czogała Anna                      1902                           Budziska

- Czogała Marta                     1928                           Siedliska

- Czogała Erik                        1930                           Siedliska

- Czogała Jerzy                       1934                           Siedliska

- Czogała Henryk                   1937                           Siedliska

- Czogała Ernest                     1939                           Siedliska

- Czogała Hildegarda             1940                           Siedliska

 

15

- Rosołowska Janina              1924

 

15a

- Skorupa Albertyna               1918                           Siedliska

- Skorupa Augustyna             1890                           Siedliska

- Skorupa Emilia                    1924                           Siedliska

- Skorupa Alfryd                    1945                           Siedliska

15a

- Kolendowski Janina            1923

 

 

 

 

16

- Górecki Alojz                      1906                           Nędza

- Górecki Jadwiga                  1907                           Siedliska

- Górecki Józef                       1930                           Siedliska

- Górecki Gertruda                 1936                           Siedliska

- Górecki Róża                       1939                           Siedliska

16

- Gaweł Wiktoria                   1878                           Budziska

- Gaweł Karol                        1903                            Siedliska

- Gaweł Katarzyna                 1900                           Budziska

- Gaweł Anna                         1928                           Siedliska

- Gaweł Adolf                                   1931                           Siedliska

 

16a

- Absalon Jan                         1895                           Siedliska

- Absalon Maria                     1903                           Siedliska

- Absalon Maria                     1928                           Siedliska

- Absalon Józef                      1930                          

- Absalon Eryka                     1940

16a

- Sobeczko Alojzy                  1907                           Babice

- Sobeczko Agnieszka            1911                           Kuźnia Raciborska

- Sobeczko Elfryda                1933                           Kuźnia Raciborska

- Sobeczko Adela                   1937

 

17

- Chroboczek Maria               1866                           Grzegorzowice

- Chroboczek Florian             1907                           Siedliska

17

- Stania Lucia                         1912                           Siedliska

- Stania Antoni                       1930                           Siedliska

- Stania Jan                             1938                           Siedliska

- Stania Urszula                      1942                           Siedliska

- Stania Jadwiga                     1944                           Siedliska

 

18                                                                             

- Kalemba Maks                     1900                           Siedliska

- Kalemba Bronisława            1900                           Siedliska

- Kalemba Róża                     1925                           Siedliska

- Kalemba Stefania                1926                           Siedliska

- Kalemba Rafał                     1929                           Siedliska

- Kalemba Lucia                     1931                           Siedliska

- Kalemba Józef                     1933                           Siedliska

- Kalemba Rita                       1940                           Siedliska

 

19

- Kalemba Paulina                  1891                           Siedliska

- Kalemba Maria                    1895                           Siedliska

- Kalemba Wincenta              1892                           Siedliska

 

20

- Wiertelorz Emil                    1889                           Ruda

- Wiertelorz Maria                  1918                           Siedliska

- Wiertelorz Elżbieta              1922                           Siedliska

 

20

- Goldman August                 1910                           Siedliska

- Goldman Wilhelmina           1917                           Siedliska

- Goldman Reinhold              1936                           Siedliska

- Goldman Gotfriel                1939                           Siedliska

 

21

- Duda Jan                              1884                           Ruda Kozielska

- Duda Anna                          1908                           Zwonowice

21

- Wolek Gertruda                   1915                           Opole

- Wolek Kristina                     1936

- Wolek Ginter                       1938                           Siedliska

- Wolek Gizela                       1942                           Siedliska

 

22

- Chroboczek Paulina             1898                           Budziska

- Chroboczek Antoni             1906                           Siedliska

- Chroboczek Stefania           1928                           Siedliska

- Chroboczek Gerhard           1932                           Siedliska

22

- Kubik Franciszek                 1889                           Budziska

- Kubik Maria                         1892                           Siedliska

- Kubik Adela                        1926                           Siedliska

- Kubik Rudolf                      1933                           Siedliska

22

- Wojak Anna                         1919                           Siedliska

- Wojak Imgarda                    1940                           Siedliska

22

- Wacławik Herman               1912                            Siedliska

- Wacławik Antonina             1917                           Siedliska

- Wacławik Ingrida                1943                           Siedliska

- Wacławik Józef                   1948                           Siedliska

22

- Garbas Władysława             1916

- Garbas Adam

- Garbas Henryka

22

- Strzoda Elzbieta                  1928

 

25

- Brzoska Józef                      1897                           Turze

- Brzoska Paulina                   1903                           Babice

- Brzoska Engelbert               1930                           Turze

- Brzoska Rudolf                   1934                           Turze

 

26

- Kocur Joachim                     1906                           Siedliska

- Kocur Jadwiga                     1911                           Siedliska

- Kocur Konrad                      1932                           Siedliska

- Kocur Stefania                     1933                           Siedliska

- Kocur Werner                      1934                           Siedliska

- Kocur Barbara                     1938                           Siedliska

- Kocur Otmer                                   1936                           Siedliska

- Kocur Joachim                     1940                           Siedliska

- Kocur Monika                      1941                            Siedliska

- Kocur Stefan                       1943                           Siedliska

 

27

- Macioszek Józefa                 1882                           Łęg

27

- Suchanek Marta                   1916                           Siedliska

 

28

- Kalemba Józef                     1871                           Turze

- Kalemba Bibiana                 1875                           Ruda

- Kalemba Ema                      1903

- Kalemba Edeltraud              1936

 

26

- Wiertelorz Antonii               1920                           Siedliska

- Wiertelorz Lucia                  1923                           Siedliska

- Wiertelorz Gerda                 1942                           Siedliska

- Wiertelorz Bregida              1944                           Siedliska

 

29

- Stania Józef                         1907                           Siedliska

- Stania Ema                           1910

- Stania Ernest                        1937                           Siedliska

- Stania Ginter                                   1941                           Siedliska

- Stania Alma                         1944                           Siedliska

- Stania Dorota                       1948                           Siedliska

29

- Kocur Agnieszka                 1912                           Grzegorzowice

- Kocur Wilem                       1935                           Siedliska

- Kocur Henryk                      1937                           Siedliska

29

- Mroncz Emil                        1903

- Mroncz Anna                       1905

- Mroncz Hildegarda              1933

- Mroncz Rudolf                    1934

- Mroncz Adela                      1940

- Mroncz Rita                         1942

 

30

- Łuzina Anna                        1882

- Łuzina Emilia                       1907

30

- Gorgon Jan                          1902                           Brzeźnica

- Gorgon Agnieszka               1909                           Siedliska

- Gorgon Maria                      1932                           Siedliska

 

31

- Kalemba Piotr                      1899                           Siedliska

- Kalemba Zofia                     1904                           Kuźnia Raciborska

- Kalemba Zygmund              1924                           Siedliska

- Kalemba Kornelia                1936                           Siedliska

- Kalemba Paweł                    1946                           Siedliska

 

 

31

- Zycha Paweł                        1878                           Kuźnia Raciborska

- Zycha Anna                         1882                           Kuźnia Raciborska

 

32

- Goldman Wiktoria               1908                           Turze

- Goldman Jadwiga                1932                           Siedliska

- Goldman Ernest                   1938                           Siedliska

- Goldman Krystyna              1947                           Siedliska

32

- Chroboczek Józef                1908                           Siedliska

- Ćhroboczek Barbara                        1912                           Dziergowice

- Chroboczek Stefan              1936                           Siedliska

- Chroboczek Lucia                1939                           Siedliska

 

33

- Tumulka Antoni                   1900                           Turze

- Tumulka Klara                     1905                           Siedliska

- Tumulka Teresa                    1933                           Siedliska

- Tumulka Hildegarda            1935                           Siedliska

- Tumulka Maria                     1938                           Siedliska

- Tumulka Edeltraud              1942                           Siedliska

- Tumulka Lucia                     1943                           Siedliska

33

- Schymik Karol                     1898                           Tworków

- Schymik Jadwiga                 1902                           Turze

- Schymik Anna                     1931                          

- Schymik Stefania                 1932

- Schymik Maria                     1937

- Schymik Zygfryd                1925

- Schymik Józef                     1947                           Siedliska

- Schymik Regina                   1948                           Siedliska

 

34

- Krzoska Anna                      1901                           Turza

- Krzoska Ernest                     1923                            Turze 

- Krzoska Elżbieta                  1927                           Turze

- Krzoska Agnieszka              1931                           Turze

 

35

- Depta Antoni                       1894                           Turze

- Depta Erik                           1936                           Turze

 

36

- Stania Alojz                         1911                           Siedliska

- Stania Berta                         1913                           Łubowice

- Stania Elzbieta                     1935                           Siedliska

- Stania Trauta                        1937                           Siedliska

- Stania Barbara                     1942                           Siedliska

 

…?.

- Depta Berta                         1926                           Siedliska

 

 

 

ulica Dąbrowskiego

 

1

- Chroboczek Karol                1901                           Siedliska

- Chroboczek Gertruda          1905                           Turze

- Chroboczek Maria               1930                           Siedliska

- Chroboczek Józefa              1906                            Siedliska

- Chroboczek Klara                1912                           Siedliska

- Chroboczek Maria               1907                           Siedliska

 

2

- Kuska Anna                         1894                           Siedliska

- Kuska Jadwiga                    1899                           Siedliska

 

3

- Szulc Franciszek                  1888                           Lyski

- Szulc Jan                              1920                           Siedliska

- Szulc Paulina                       1895                           Siedliska

- Szulc Gertruda                     1921                           Brandenburg

- Szulc Joachim                      1922

- Szulc Maria                          1926                           Siedliska

- Szulc Marta                          1924                           Siedliska

3

- Depta Franciszek                 1875                           Siedliska

- Depta Anna                         1885                           Siedliska

 

4

- Czogała Wiktoria                 1887                           Ruda

- Czogała Roman                   1930                           Siedliska

 

5

- Absalon Leopold                 1892                           Siedliska

- Absalon Monika                  1893                           Dziergowice

- Absalon Alfred                    1930                           Siedliska

 

6

- Mazur Franciszek                 1910                           Budziska

- Mazur August                      1900                           Siedliska

- Mazur Lucia                         1929                           Siedliska

- Mazur Gertruda                   1933                           Siedliska

- Mazur Jan                            1933                           Siedliska

- Mazur Józef                         1940                           Siedliska

 

7

- Kabe Ryszard                      1900

- Kabe Maria                          1899

 

8

- Chroboczek Mikołaj            1908                           Łańce

- Chroboczek Maria               1896                           Siedliska

- Chroboczek Agnieszka        1930                           Siedliska

- Chroboczek Erna                 1931                           Siedliska

- Chroboczek Adolf               1934                           Siedliska

- Chroboczek Henryk             1936                           Siedliska

- Chroboczek Anna                1937                           Siedliska

 

9

- Czogała Albertyna               1897                           Siedliska

- Czogała Katarzyna              1900                           Siedliska

- Czogała Magdalena             1866                           Siedliska

 

10

- Kurzeja Maria                      1886                           Siedliska

- Kurzeja Wiktoria                 1910

- Kurzeja Paweł                      1913                           Siedliska

- Kurzeja Bruno                     1931                           Siedliska

- Kurzeja Paweł                      1943

10

- Czogała Marta                     1911                           Siedliska

- Czogała Janina                     1937                           Siedliska

- Czogała Wanda                   1939                           Siedliska

 

11

- Kalemba Leopold                1894                           Siedliska

- Kalemba Emilia                   1896                          

- Kalemba Rozalia                  1822

- Kalemba Stefania                1932

 

8

- Pachman Franciszka            1902

 

 

ulica Mała

 

11

- Skorupa Józef                      1885                            Siedliska

- Skorupa Alojz                      1920                            Siedliska

- Skorupa Józef                      1922                            Siedliska                                           

- Skorupa Jonasz                    1923                            Siedliska

- Skarupa Berta                      1930                            Siedliska

 

12

- Świgoń Otylia                      1910                            Siedliska

- Świgoń Józef                       1938                            Siedliska

- Świgoń Hildegarda              1939                            Siedliska

12

- Żurek Maria                         1914                            Turze

- Żurek Erich                          1939                            Turze

 

13

- Czogała Wiktor                    1889                            Siedliska

- Czogała Aniela                    1923                            Siedliska

- Czogała Leopold                 1937                            Siedliska

 

 

 

 

 

ulica Powstańców

4

- Żwaka Wicenti                    1869                            Budziska

- Żwaka Janina                       1873                            Turze

 

5

- Kubik Robert                       1894                            Budziska

- Kubik Maria                         1895                            Siedliska

- Kubik Lucia                         1922                            Siedliska

- Kubik Otylia                                    1932                            Siedliska

5

- Kubik Emil                          1926                            Siedliska

- Kubik Ema                           1928                            Siedliska

 

6

- Kowol Maria                        1866                            Siedliska

- Kowol Marta                       1901                            Siedliska

- Kowol Wilem                      1905                            Siedliska

- Kowol Otylia                       1909                            Siedliska

- Kowol Agnieszka                1936                            Siedliska

- Kowol Rozalia                     1940                            Siedliska

 

7

- Depta Leopold                     1877               

- Depta Klara                         1880                            Kuźnia Raciborska

- Depta Jadwiga                     1912                            Nędza

 

8

- Majer Józef                          1896                            Siedliska

- Majer Berta                          1899                            Siedliska

- Majer Felicyta                      1935                            Siedliska

- Majer Lidia                          1937                            Siedliska

- Majer Dora                           1938                            Siedliska

 

9

- Czech Józef                         1879                            Rybnik

- Czech Maria                         1887                            Siedliska

- Czech Alfred                       1929                            Rybnik

 

8

- Absalon Maria                     1910                            Siedliska

- Absalon Ewald                    1938                            Siedliska

- Absalon Rita Maria              1940                            Siedliska

9a

- Pyrek Julian                         1888                            Kuźnia Raciborska

- Pyrek Maria                         1890                            Siedliska

 

10

- Hagen Jan                            1894                            Siedliska

- Hagen Józefa                       1896                            Ruda

- Hagen Jadwiga                    1926                            Siedliska

10

- Mikołajek Berta                   1913                            Siedliska

- Mikołajek Edeltrauta           1933                            Siedliska

- Mikołajek Erika                   1934                            Siedliska

10

- Czyszczon Anna                  1896                            Siedliska

- Czyszczon Antoni               1892                            Turze

- Czyszczon Jadwiga             1930                            Siedliska

- Czyszczon Wilibald             1934                            Siedliska

 

11

- Warczok Agnieszka             1906                            Siedliska

- Warczok Joachim                 1931                            Siedliska

- Warczok Joni                       1934                            Siedliska

- Warczok Stefania                1935                            Siedliska

- Warczok Wolfgang              1939                            Siedliska

11

- Tuleja Stanisław                   1921                           kierownik szkoły

 

ulica Arki Bożka

 

1

- Czogała Antoni                    1914                            Siedliska

- Czogała Otylia                     1917                            Turze

- Czogała Paulina                   1884                            Budziska

- Czogała Antoni                    1939                            Siedliska

- Czogała Jerzy                       1942                            Siedliska

- Czogała Hubert                    1944                            Siedliska

- Czogała Engelbert               1933                            Kuźnia Raciborska

- Czogała Erna                       1940                            Kuźnia Raciborska

 

2

- Paszek Franciszek                1892   

- Paszek Franciszka                1899                            Siedliska

- Paszek Antonii                     1922                            Siedliska

- Paszek Adolf                       1926                            Siedliska

- Paszek Marta                       1928                            Siedliska

- Paszek Otylia                       1930                            Siedliska

- Paszek Alfred                      1935                            Siedliska

2

- Mikołajek Agnieszka           1918                            Siedliska

- Mikołajek Hildegarda          1940                            Siedliska

- Mikołajek Renata                 1941                            Siedliska

 

3

- Kurzeja Anna                       1875                            Babice

- Kurzeja Matia                      1903                            Siedliska

- Kurzeja Józef                       1908                            Siedliska

- Kurzeja Anna                       1909                            Siedliska

- Kurzeja Lucia                      1919                            Siedliska

- Kurzeja Helena                    1914                            Nędza

- Kurzeja Gerhard                  1935                            Siedliska

- Kurzeja Krystyna                 1939                            Siedliska

- Kurzeja Augusta                  1889                            Siedliska

3

- Kalemba Karol                     1902                            Siedliska

- Kalemba Gertruda               1905                            Siedliska

- Kalemba Edeltruda              1932                            Siedliska

- Kalemba Engelbert              1935                            Siedliska

- Kalemba Karlhainc              1939                            Siedliska

- Kalemba Rita                       1942                            Siedliska

- Kalemba Urszula                 1944                            Siedliska

 

4

- Cieślik Bronisława               1907                            Siedliska

- Cieślik Jadwiga                    1932                            Siedliska

- Cieślik Gerda                       1940                            Siedliska

4

- Chroboczek Anna                1872                            Siedliska

 

5

- Kostka Anna                                   1907                            Siedliska

- Kostka Izolda                      1935                            Siedliska

- Kostka Renata                     1938                            Siedliska

- Kostka Rut                          1940                            Siedliska

5

- Czogała Józef                      1867                            Siedliska

- Czogała Wiktoria                 1875                            Siedliska

- Czogała Eryk                       1926                            Siedliska

 

6

- Wizner Paulina                     1892                            Siedliska

- Wizner Róża                        1922                            Siedliska

- Wizner Paweł                       1927                            Siedliska

- Wizner Małgorzata              1928                            Siedliska

- Wizner Ingeborga                1930                            Siedliska

- Wizner Ernst                                    1947   

 

7

- Depta Klolida                      1914                            Turze

- Depta Jan                             1938                            Siedliska

- Depta Hildebert                   1939                            Siedliska

- Depta Karol                         1945                            Siedliska

- Depta Józefa                                    1883                            Siedliska

 

8

- Kostka Tomasz                    1885                            Siedliska

- Kostka Anna                                   1896                            Siedliska                                           

- Kostka Adelajda                  1923                            Siedliska

- Kostka Helena                     1923                            Siedliska

 

9

- Piechula Jan                         1886                            Turze

- Piechula Paulina                   1888                            Turze

- Piechula Maria                     1921

9

- Porombka Róża                   1914                            Siedliska

- Porombka                             1940                            Siedliska

9

- Kies Jadwiga                       1915                            Siedliska

- Kies Ginter                          1941                            Siedliska

- Kies Franciszek                    1944                            Siedliska

 

10

- Kudla Emil                          1895                            Turze

- Kudla Maria                         1897                            Siedliska

- Kudla Franciszek                 1920

- Kudla Maria                         1923                            Budziska

- Kudla Wicenti                     1926

- Kudla Regina                       1927                            Siedliska

- Kudla Rajmund                   1930                            Siedliska

- Kudla Józef                         1932                            Siedliska

- Kudla Wojciech                   1935                            Siedliska

10

- Kostka Franciszka               1860                            Siedliska

- Kostka Agnieszka                1888                            Siedliska

10

- Marol Franciszka                 1903                            Turze

 

11

- Kalemba Franciszek             1880                            Siedliska

11

- Olszowka Wincenti             1906                            Kuźnia Raciborska

- Olszowka Katarzyna           1910                            Kuźnia Raciborska

- Olszowka Lucia                   1941                            Kuźnia Raciborska

 

12

- Wesper Albertyna                1907                            Siedliska

- Wesper Irma                        1935                            Siedliska

- Wesper Adelajda                 1937                            Siedliska

- Wesper Hildegarda              1940                            Siedliska

12

- Zgraja Jerzy                         1907                            Kuźnia Raciborska

- Zgraja Aniela                       1909                            Siedliska

- Zgraja Alma                         1935                            Kuźnia Raciborska

- Zgraja Emanuel                    1937               

- Zgraja Henrich                     1943               

 

13

- Kalemba Walenty                1882                            Chorzów

- Wilk Maria                           1891                            Siedliska

- Kalemba Józef                     1925                            Siedliska

- Kalemba Łucja                     1926                            Siedliska

- Kalemba Maria                    1914                            Siedliska

- Kalemba Rafał                     1947

 

14

- Piper Agata                          1910                            Zawada

- Piper Maria                          1868

 

15

- Lużyna Albertyna                1884                            Siedliska

 

16

- Cyfka Ludwig                     1878                            Siedliska

- Cyfka Albertyna                  1883                            Siedliska

- Cyfka Alojz                         1910                            Siedliska

- Cyfka Józefa                        1912                            Kuźnia Raciborska                

- Cyfka Franciszek                 1936                            Kuźnia Raciborska

 

16

- Brzoska Otylia                     1914                            Siedliska

- Brzoska Ginter                     1936                            Siedliska

- Brzoska Lucia                      1937                            Siedliska

- Brzoska Rudolf                   1940                            Siedliska

- Brzoska Jadwiga                  1944                            Siedliska

- Brzoska Jerzy                       1944                            Siedliska

 

17

- Porombka Emil                    1906                            Babice

- Porombka Albertyna            1908                            Siedliska

- Porombka Aniela                 1932                            Siedliska

- Porombka Elfryda               1934                            Siedliska

- Porombka Klara                   1936                            Siedliska

17

- Czogała Adolf                     1877                            Siedliska

- Czogała Klara                      1876                            Gamów

- Czogała Ema                        1906                            Siedliska

 

18

- Wilk August                        1882                            Siedliska

- Wilk Julia                             1870                            Siedliska

18

- Wranik Józef                        1885                            Siedliska

- Wranik Katarzyna                1889                            Turze

 

19

- Liszka Klara                         1893                            Turze

- Liszka Gertruda                   1928                            Turze

- Liszka Alfred                       1934

- Liszka Jerzy                         1936

 

20

- Łuzina Franciszka                1905                            Turze

- Łuzina Ema                          1936

 

21

- Choroba Józef                      1893                            Siedliska

- Choroba Elzbieta                 1931                            Siedliska

- Choroba Ingeborg                1932                            Siedliska

- Choroba Rita                       1936                            Siedliska

- Choroba Werner                  1941                            Siedliska

- Choroba Aniela                    1904                            Siedliska

 

22

- Choroba Ludwig                 1901                            Siedliska

- Choroba Jadwiga                 1906                            Budziska

- Choroba Herbert                  1931

- Choroba Maria                     1933

- Choroba Matylda                 1935

- Choroba Wilem                    1940

- Choroba Franciszek             1941

 

…?.

- Kokoszenska                        1905                            Zawada

- Kokoszenska Alfred                        1935                            Zawada

- Kokoszenska Krystyna        1936                            Zawada

- Kokoszenska Ingeborga      1938                            Zawada

 

ulica Domańskiego

 

1

- Stania Izydor                       1918                            Siedliska

- Stania Emilia                        1919                            Ciechowice

- Stania Agnieszka                 1939                            Turze

- Stania Hildegarda                1946                            Siedliska

- Stania Franciszek                 1879                            Sławików

1

- Stanienda Maria                   1928                            Siedliska

 

2

- Czogała Antoni                    1905                            Turze

- Czogała Bibiana                   1907                            Siedliska

- Czogała Edeltraud               1934                            Siedliska

- Czogała Józef                      1937                            Siedliska

- Czogała Gizel                      1941                            Siedliska

 

3d

- Depta Melchior                    1866                            Siedliska

- Depta Augustyn                  1911                            Siedliska

- Depta Jadwiga                     1916                            Grzegorzowice

- Depta Manfred                    1942                            Berlin

- Depta Ginter                                    1942                            Berlin

- Rode Werner                       1939                            Wissmar

 

4

- Kocur Maria                         1874                            Siedliska

- Kocur Józef                         1906

4

- Krybus Wiktoria                  1909                            Siedliska

- Krybus Józef                                   1932                            Siedliska

- Krybus Lucia                       1939                            Siedliska

- Krybus Henryk                    1934                            Siedliska

- Krybus Helena                     1936                            Siedliska

- Krybus Rita                         1943                            Siedliska

 

5

- Krybus Leopold                   1896                            Turze

- Krybus Magdalena              1896                            Siedliska

- Krybus Regina                     1923                            Siedliska

- Krybus Antoni                     1927                            Siedliska

- Krybus Gotfryd                   1930                            Siedliska

5

- Chrobocze Wiktoria             1888                            Siedliska

 

 

6

- Żurek Józef                          1880                            Ciechowice

- Żurek Florentyna                 1886                            Siedliska

 

7

- Markefka Wilem                  1904                            Siedliska

- Markefka Emilia                  1902                            Turze

- Markefka Józef                    1928

- Markefka Maria                   1932                            Turze  

7

- Rostek Anna                                    1910                            Siedliska

 

8

- Nieszporek Antoni               1909                            Siedliska

- Nieszporek Aniela               1911                            Siedliska

- Nieszporek Teresa                1939                            Siedliska

- Nieszporek Antoni               1944                            Siedliska

8

- Sowa Jan                              1901

- Sowa Albertina                    1898

 

 

Bez zapisanego adresu:

 

- Czogała Wiktor                    1947                            Siedliska

- Kalemba Alojzy                   1917                            Siedliska

- Warczok Paweł                    1916                            Nędza

- Warczok Róża                     1922                            Siedliska

- Czogała Jan                          1899

- Czogała Jadwiga                  1910

- Kretek Leopold                   1920                            Turze

- Klain Alojzy                        1913

- Blokesz Alojzy                    1921

- Chroboczek Elzbieta            1925

- Czogała Paweł                     1924                            Budziska

- Krzykała Aniela                   1948                            Siedliska

- Porąbka Franciszek              1908                            Babice

- Kostka Gerhard                   1927                            Siedliska

- Blokesz Małgorzata             1948                            Siedliska

- Warczok Barbara Teresa      1948

- Potsch Gertruda                   1918

- Potsch Gizela                       1938

- Potsch Ginter                       1940

- Potsch Maria                                    1947

- Kowol Wilem                      1927

- Plader Janina                        1923

- Plader Zbigniew                  1922

- Skorupa Antoni                   1924

- Wizner Maks                        1925

           

 

 

 

 

W 1948 roku w Siedliskach było  6  nazw ulic:

- Gliwicka                              248 osób

- Arki Bożka                         149 osób

- Powstańców                        46 osób

- Dąbrowskiego                    53 osoby

- Mała                                   13 osób

- Domańskiego                      44 osoby

-bez przypisanego adresu      26 osób

 

                   Razem                 579 osób

 

 

Mężczyzn było :   163             Kobiet było :   259  

Dzieci w wieko 0 – 13 lat (1935-1948) było :  157

 

 

                                                        Materiały udostępnił Norbert Wit

                                                          Opracował Krzysztof Bartoń

Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz